Vastustaa Yhdistää lammas водна топка бургас saahi himmeä Merilevä

Албуми
Албуми

Клуб по Водна Топка "Арена Бургас"

Арена Бургас спечели големия турнир по водна топка за U13 "Св. Николай  Чудотворец" в Бургас - Bgswim.com
Арена Бургас спечели големия турнир по водна топка за U13 "Св. Николай Чудотворец" в Бургас - Bgswim.com

водна топка – "БУРГАС"

Варна триумфира в Бургас на турнира по водна топка за деца - Последни  новини от Бургас и региона E-burgas.com
Варна триумфира в Бургас на турнира по водна топка за деца - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

Черноморец” донесе 36-и медал за бургаската водна топка! - Бургас -  Най-добрият град
Черноморец” донесе 36-и медал за бургаската водна топка! - Бургас - Най-добрият град

СКВТ "Нептун" Бургас

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт

Безапелационен „Черноморец“ оглави класирането при девойките във водната  топка | Община Бургас
Безапелационен „Черноморец“ оглави класирането при девойките във водната топка | Община Бургас

Черноморец първенци по водна топка

Новини
Новини

Албуми
Албуми

Състезателките по водна топка на „Арена Бургас“ се окичиха със сребърни  медали - Спорт
Състезателките по водна топка на „Арена Бургас“ се окичиха със сребърни медали - Спорт

КВТ „Арена Бургас“ (Бургас) - БФВТ

Два бургаски тима на финала първенството по водна топка -  Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието
Два бургаски тима на финала първенството по водна топка - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието